O nás:

Jmenuji se Mgr. Alex Kling, jsem masér, doporučený (tj. ověřený) terapeut dornovy metody, terapeut a lektor metody SM Systém. Zabývám se alternativními cestami k nápravě pohybového aparátu - metodami přímo pracující s pohybovým aparátem i metodami pomocnými. Tak jako mnoho mých kolegů, i mě, přivedla k zájmu o tyto metody vlastní vážné obtíže – a to s krční páteří.

 

Poklad mezi "zádonápravnými metodami" je pro mě dornova metoda. Její jednoduchost, logika a hlavně neuvěřitelný efekt je pro mě neustále udivující. Pro uvolnění a regeneraci svalů velmi často volím baňkování. Geniální vynález s vynikajícími výsledky. Práce by však nebyla kompletní a dostatečná, kdyby péče o pohybový aparát byla jen záležitost pasivní – „tady mě máte a opravte mě“. Nedílnou součástí je aktivní přístup – cvičení. SM Systém – český rehabilitační systém MUDr. Richarda Smíška – je unikátem v mnoha oblastech a nabízí překvapivé výsledky i tam, kde ostatní metody (natož tradiční medicína) selhaly.

Jako nedílnou součást péče o klienta k urychlení úzdravného procesu zařazuji klasickou masáž, reflexní terapii, Breussovu masáž, ušní akupunkturu či kineziotaping, dále nabízím zábalovou terapii a unikátní frekvenční (F-Scan) terapii.

 

Založil jsem centrum Imzadi s cílem postupně vytvořit v Brně nejlepší centrum pro dornovu metodu, sm systém a alternativní terapie pro nápravu obtíží pohybového aparátu. V postupných krocích se daří tento cíl naplňovat – v centru Imzadi probíhá výcvik nových terapeutů a cvičitelů metody SM Systém z řad fyzioterapeutů, masérů, cvičitelů – nyní již největší škola SM Systému na Moravě. Dornova metoda a SM Systém se mi staly metodami volby číslo 1, pravidelně se v těchto metodách vzdělávám, účastním se kongresů dornovy metody.

Spolu se mnou působí další 3 naprosto vynikající terapeuté:

Robert Kaleta - dornova metoda Plus (kandidát na doporučeného terapeuta), vynikající cvičitel a terapeut SM Systému a bravurní masér. Ovládá též baňkování a jeho specialitou je odblokování žeber. Klasické masáže, breussova masáž.

 

 

 

Jitka Sedláková - empatická masérka, bravurně ovládá dornovu metodu (kandidátka na doporučeného terapeuta), baňky a masáže na základě čínské medicíny. Klasické masáže a breussova masáž. Specialita: Jin-jang 3 hod. masáž. 

 

 

 

Robin Dubský - terapeut frekvenční terapie, mistrnně ovládájící veškterou složitou techniku - F-Scan - screening toxické zátěže těla, zjišťování parazitární a bakteriální zátěže, Zapping - frekvenční terapie pohybového aparátu spolu se speciálními zábaly.